UWAGA!!! Wraca dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

09.09.2020

Można już ponownie korzystać z dofinansowania z KFS.

Korzystając z możliwości Krajowego Funduszu Szkoleniowego pozyskujemy dla naszych Klientów środki na działania związane z podwyższaniem kompetencji pracowników, nawet do 100% kosztów szkoleń. W te działania możliwe do sfinansowania wpisuje się szereg usług, głównie kursy i szkolenia.

Sfinansujemy 100% wartości Twoich ...

Szkolenia na zlecenie w siedzibie Firmy lub ON- LINE - możliwość dofinansowania z KFS.

01.06.2020

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z wyjątkowo wygodnego sposobu dokształcania pracowników jakim są szkolenia zamknięte. 

Stworzone specjalnie na indywidualne potrzeby Klienta mogą się odbywać w tradycyjny sposób , zarówno u Państwa w siedzibie,  jak i w formule ON-LINE. 

Dopasowujemy do Państwa program szkolenia, termin, wykładowcę oraz cenę negocjowaną indywidualnie....

Szkolenie ON-LINE! Podatek VAT od podstaw 2020 - kurs 2-dniowy.

30.12.2020

Zapraszamy na 2- dniowe szkolenie- VAT od podstaw, zarówno dla początkujących jak i chcących odświeżyć swoją wiedzę.

Podczas 2-dniowego kursu zdobędą Państwo niezbędną wiedzę dla zapewnienia firmie podstawowego bezpieczeństwa podatkowego oraz minimalizację ryzyka podatkowego,zwłaszcza po wprowadzeniu w życie sankcji 30, 20 i 100% oraz rygorystycznych przep...

NOWY JPK oraz zmiany w VAT wynikające z ustaw antykryzysowych.

30.12.2020

Ministerstwo Finansów zapowiadało uproszczenie rozliczeń podatników, które miało polegać na likwidacji deklaracji VAT. Faktycznie uchwalone zmiany nie przewidują jednak uproszczeń, a przeciwnie - rewolucjonizują dotychczasowy sposób prowadzenia ewidencji VAT (JPK_VAT) i nakładają na podatników nowe obowiązki sprawozdawcze.

Uczestnik szkolenia dowie się w jaki sposób prawidłowo wypełnić nowy plik JPK. ...