Brak wpisu
Najnowsze
19.03.2020
Szkolenia ON- LINE!!!

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie informujemy, że odwołujemy wszystkie szkolenia otwarte do końca marca.

Już wkrótce uruchomimy dla Państwa szkolenia on-line. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz w ofertach rozsyłanych drogą mailową.

Jednocześnie zapraszamy na szkolenia zamknięte, organizowane specjalnie na indywidualne z...

24.03.2020
Szkolenia na zlecenie w siedzibie Firmy lub ON- LINE - możliwość dofinansowania z KFS.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z wyjątkowo wygodnego sposobu dokształcania pracowników jakim są szkolenia zamknięte. 

Stworzone specjalnie na indywidualne potrzeby Klienta mogą się odbywać w tradycyjny sposób , zarówno u Państwa w siedzibie,  jak i w formule ON-LINE. 

Dopasowujemy do Państwa program szkolenia, termin, wykładowcę oraz cenę negocjowaną indywidualnie....

25.03.2020
Dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Korzystając z możliwości Krajowego Funduszu Szkoleniowego pozyskujemy dla naszych Klientów środki na działania związane z podwyższaniem kompetencji pracowników, nawet do 100% kosztów szkoleń. W te działania możliwe do sfinansowania wpisuje się szereg usług, głównie kursy i szkolenia.

Sfinansujemy 100% wartości Twoich szkoleń (firmy zatrudniające do 10 osób) lub 80% w przypadku pozostałych firm.

25.03.2020
SPECUSTAWA - regulacje prawne w czasie pandemi !!!

Możliwości uruchomienia oraz zastosowania rozwiązań prawnych w obszarze regulacji podatkowych przy wykorzystaniu ewentualnych ułatwień wynikających w szczególności z procedowanej aktualizacji specustawy


- obecnie projekt z dnia 21 marca 2020r. ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźn...